Integracja B2B jest dystrybutorem urządzeń marki SOLA 

Zróbmy to razem!

-Jeśli chcesz skorzystać na programie elektromobilności. Jeżeli masz miejsce parkingowe, jeśli chcesz zarabiać na sprzedaży energii elektrycznej – jesteś w dobrym miejscu!

-Jak to działa?  Ty udostępniasz nam miejsce parkingowe, a my instalujemy  punkt ładowania i załatwiamy wszystkie formalności!

Zapraszamy do kontaktu!

SOLA Wall-E

Naścienna stacja ładowania AC

Wall-E to lekka, kompaktowa, wykonana w plastikowej obudowie stacja ładowania, przeznaczona głównie do zastosowań domowych.
Urządzenie występuje w dwóch wersja: o mocy 7.4 kW lub 22 kW. Maksymalna moc ładowania stacji Wall-e  wynosi zatem 22 kW.

Wall-E spełni oczekiwania klientów, którzy cenią sobie minimalizm w połączeniu z niezawodną funkcjonalnością. Podłącz swój samochód do domowej instalacji i po kilku godzinach ruszaj w drogę.

System DLM (Dynamic Load Management) automatycznie dobiera moc ładowania pojazdu do możliwości sieci, do której stacja jest podłączona. W praktyce pozwala uniknąć to sytuacji zbyt nadmiernego przeciążenia sieci.

Wall-E może zostać wyposażona także w dodatkowe funkcjonalności. To m.in. czytnik RFID, który pozwala dokonać autoryzacji procesu ładowania w wygodny sposób. Opcjonalny moduł WiFi pozwala pracować stacji w trybie online, przez co zarządzanie może odbywać się przez naszą autorską aplikację SOLA EV.

 

SOLA STAND-E

Wolnostojąca stacja ładowania AC

Stand-E to seria wolnostojących stacji ładowania AC o mocy maksymalnej 44 kW. Urządzenie pozwala na jednoczesne ładowanie  dwóch pojazdów o mocy 22 kW każdy. 

Popularne złącza AC Typ 2/ Typ 1 pozwolą na bezproblemową integrację z większością dostępnych modeli samochodów elektrycznych.

Stacja Stand-E występuje w dwóch wersjach obudowy, tj. Premium oraz Ecoline. Obudowa Premium dedykowana jest dla estetyków, którzy równolegle z funkcjonalnością cenią sobie aspekt estetyczny. Z kolei wersja Ecoline wykonana jest w aluminiowej obudowie, zapewniając minimalizm designerski.

Sola Stand-E posiada autorski mechanizm FAILRES, który w przypadku uszkodzenia zabezpieczenia stacji w wyniku usterki ładowanego pojazdu nie wyłącza stacji z dalszego użytkowania, płynnie zastępując dany moduł.

Model ten dedykowany jest głównie właścicielom firm i punktów usługowych, jak obiekty hotelowe, sklepy wielkopowierzchniowe, galerie handlowe, instytucje publiczne czy siedziby firm.

SOLA Speed-E

Stacja szybkiego ładowania DC

Speed-E to seria stacji ładowania DC, których rdzeń stanowi zastosowanie  komercyjne.

Moc ładowania w przedziale 60 – 240 kW pozwala w szybki sposób        naładować każdy pojazd elektryczny.

Urządzenie może obsługiwać jednocześnie nawet 3 pojazdy:

2 po stronie DC (CCS2/ CHADeMO) i 1 po stronie AC (Typ 2/1).

Stacja Speed-E posiada dotykowy wyświetlacz o przekątnej ekranu 10-52″,  protokół OCPP 1.6 J z profilami,  porty rozszerzające LAN, USB, HDMi, RS485 czy zabezpieczenia zgodne z normą EN61851.

Nieprzerwana praca urządzenia zapewniana jest przez  mechanizm automatycznego wycofania uszkodzonego modułu i  kontynuowania pracy na pozostałych modułach. 

W praktyce oznacza to, że jeśli w wyniku usterki któregoś z ładowanych  pojazdów wyłączony zostanie dany moduł ładowania, stacja kontynuować  będzie swoją pracę, zmniejszoną o moc proporcjonalnie wyłączonego  modułu.